Jdi na obsah Jdi na menu
 


Out at the Wedding

Out at the Wedding

Komedie / Romantický, USA, 2007, 96 min<


Hrají: Jill Bennett, Mike Farrell, Mink Stole, Reginald VelJohnson, Katherine Randolph, Desi Lydic, Cathy DeBuono


Obsah: Alex Houston (Andrea Marcellus) se stěhuje s Jižní Karolíny na Manhattan, kde si žije jako v pohádce a pracuje jako úspěšná dovozkyně vína. S nejepším přítelem z dětství Jonathanem (Charlie Schlatter) si užije spoustu legrace a s Danem (Mystro Clark), věčně zasněným míšencem – pilotem, prožívá lásku. Život se jí ale zkomplikuje, když jí nabídne ruku přesně v den, kdy se chystá jet mimo město na svatbu sestry. Protože předpokládala, že by její jižanská rodina nikdy nepřijala jejího černošského přítele, neřekne jim ani, že někdo takový v jejím životě existuje a Danovi řekne, že její rodiče už zemřeli. Pod záminkou odjezdu z města pozve na svatbu Jonathana jako svého kamaráda a počítá s tím, že po víkendu řekne všem pravdu.


Být zpátky v Jižní Karolíně znamená pro Alex ocitnout se zpět v minovém poli emocí s jejím nevlastním otcem (Mike Farrell), překypující sestrou Jeannie (Desi Lydic) a se všemi příbuznými a přáteli, kteří nemohou uvěřit tomu, že by byla sama. Nejvíce zvědavý je Alex – bývalý spolužák ze střední školy - mdlý slaďoušek, který díky nedorozumění při rozhovoru s Jonathanem začne šířit fámy o tom, že Jonathan je gay.


Když opilá Alex přednese na svatbě lehce zastřeným hlasem řeč o svých vztazích, všichni se mylně domnívají, že se jedná o „coming out“ a že Alex je lesbička. Alex se později snaží promluvit s rodinou znovu a říct jim pravdu, ale to vše její lež ještě prohloubí. Přiznání má ale nečekaný vliv na vztah se sestrou - jejich přátelství se zlepší tak, jak se to nepodařilo nikdy předtím a proto je pro Alex velmi těžké přiznat Jeannie, že není lesbičkou.


Když se Jeannie vrátí ze svatební cesty, chce navštívit New York a poznat Alexiinu lesbickou lásku „Danu“. Jonathana napadne, že by si Alex mohla „najmout“ přítelkyni. A teprve teď se vše opravdu zkomplikuje.


www.csfd.cz

 

Miniaplikace

 


Titulky k filmu

 
 


Aktuálně

Mluvme o manželství

S barvou ven

Stejná rodina

Duhová výchova


M E Z I P A T R A

Mezipatra


Odkazy

PROUDem

004

Translidé


Mail list


Statistiky

Online: 4
Celkem: 569040
Měsíc: 4783
Den: 163