Jdi na obsah Jdi na menu
 


Come Fly With Me

Pojďte se mnou létat

Komedie, Velká Británie, 2010, 6x30 min


Režie: Paul King

Hrají: David Walliams, Matt Lucas, Lindsay Duncan, Rupert Grint, Steve McTigue, Alice Lowe, Geri Halliwell, David Schwimmer, Alex MacQueen, Anna Friel


Obsah: Navštivte jeden z nejrušnějších britských letištních terminálů z dílny tvůrců oblíbeného seriálu Malá Velká Británie, Matta Lucase a Davida Walliamse. Váš pohled na letiště a jeho personál už nikdy nebude jako dřív!

Od posádky na palubě, až k personálu u odbavovací přepážky, od paparazzi k pasažérům, Matt Lucas a David Walliams hrají téměř padesát rozdílných postav, které se pohybují v letištním terminálu. Oba tvůrci se proslavili se seriálem Malá Velká Británie a nyní se vracejí zpět na televizní obrazovky se zbrusu novou šou, která se soustředí výhradně na lidi, kteří pracují na letišti. Setkáte se například s Omarem, majitelem Flylo (britská osmá nejoblíbenější nízkonákladová letecká společnost) a jeho Flylo dívkami, Melody a Keeley, které pracují u odbavovací přepážky. Dále na vás čeká Mickey a Buster, rezidentní letištní fotografové a Precious Little, nejlínější prodavačka kávy na světě. Mezi další postavy patří také snobští pracovníci jedné z nejprestižnější leteckých společností v zemi, Great British Air. Matt s Davidem využili veškerý potenciál letištních prostor a stvořili úžasnou řadu nejrůznějších komických postav. Asistovaly jim při tom oscarové týmy kostymérů, stylistů a vizážistů.

www.csfd.cz

 

Miniaplikace

 

Titulky:

1. série: Come Fly With Me S1E01-06

 
 


Aktuálně

Mluvme o manželství

S barvou ven

Stejná rodina

Duhová výchova


M E Z I P A T R A

Mezipatra


Odkazy

PROUDem

004

Translidé


Mail list


Statistiky

Online: 8
Celkem: 705153
Měsíc: 10287
Den: 345