Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modern Family

Taková moderní rodinka

Komedie, USA, 2009, seriál - 24x21 min


Režie: Jason Winer, Seth Gordon, Kevin Rodney Sullivan
Hrají: Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter, Reid Ewing, Margo Harshman, Nolan North, Brandy Ledford, Kristen Schaal, Chazz Palminteri, Minnie Driver, Judy Greer, Shelley Long, Elizabeth Banks, Benjamin Bratt, Marina Valle, Fred Willard, Eddie Diaz, Eric Lange, Edward Norton


Obsah: Americký komediální seriál nám představuje novodobý rodinný klan, v jehož čele stojí šedesátník Jay Pritchett se svou novou mladou manželkou a vyženěným synkem, Jayova dospělá dcera se třemi potomky a syn, který se svým partnerem právě adoptoval dítě.

Kdysi osvědčený rodinný model žena + muž + dvě až tři děti už je dávno minulostí a tento americký sitcom nám představuje moderní rodinu z počátku 21. století. Vlastně tři rodiny, které nicméně dohromady tvoří klan Pritchettových. Jeho patriarchou je šedesátník Jay (Ed O'Neill), který se znovu oženil s mnohem mladší vášnivou Glorií (Sofía Vergara). Ta si z předchozího manželství přivedla do rodiny jedenáctiletého syna Mannyho (Rico Rodriguez), jenž celé dny tráví sněním a psaním veršů, což se jeho novopečenému nevlastnímu otci zrovna nezamlouvá. Jay také těžko snáší, když si lidé myslí, že je Gloriin otec, nikoliv manžel. Jayova dospělá dcera Claire (Julie Bowen) a její muž chtějí mít otevřený a upřímný vztah se svými třemi dětmi, jenže to není žádný med, zvlášť když udeří puberta. A pak je tu Jayův syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson), který už pět let žije se svým partnerem Cameronem (Eric Stonestreet), a právě spolu adoptovali dítě z Vietnamu. Život, jak se zdá, není úhledný ani předvídatelný, ale právě překvapení, jež neustále přináší, z něj vyhánějí nudu.

www.scfd.czTitulky:

1. série: Modern family S1E1-24

2. série: Modern family S2E1-24

3. série: Modern family S3E1-24

4. série: Modern family S4E1-24

5. série: Modern family S5E1-08


Zde je odkaz na stránky, kde se o seriálu dozvíte víc.

MODERN FAMILY


 
 


Aktuálně

Mluvme o manželství

S barvou ven

Stejná rodina

Duhová výchova


M E Z I P A T R A

Mezipatra


Odkazy

PROUDem

004

Translidé


Mail list


Statistiky

Online: 7
Celkem: 705152
Měsíc: 10287
Den: 344